Frequently Asked Questions

Realizácia celého prjektu na kľúč trvá približne 3 mesiace. Dobu trvania ovplyvňuje viacero faktorov, napríklad ak sa rozhodnete pre nábytok vyrobený na mieru. Vtedy je čakacia doba približne 2 mesiace od doručenia podkladov do výroby. 

Mojou úlohou je vytvoriť, naplánovať a načasovať všetko tak, aby finálna inštalácia na mieste trvala 2 – 5 pracovných dní. Nie, nie je potrebné, aby ste boli doma. Môžete ísť pokojne na dovolenku či predĺžený víkend. 

Odporúčam zakúpiť si konzultáciu – balíček Ríbezľa.  Zadefinujem štýl, ku ktorému inklinujete. Oboznámite sa s jeho pravidlami a potom sa už len stačí držať tejto jednej línie. Môžete si tak izbičku neustále obmieňať a aktualizovať. Potom nech pridáte či uberiete čokoľvek, vždy budete spokojná s výsledkom. Následne je to už len zábava, môžete nakupovať jedna radosť. Vždy však majte na pamäti pomer kvality, funkcie, intenzity užívania s ceny.

Áno, je to najvhodnejší spôsob. Konzultácii naživo sa nič nevyrovná. Vtedy viem oveľa lepšie navnímať váš životný štýl ako celok. Vidím, ako žijete a tieto potreby zahŕňam do novej detskej izby. Vždy sa snažím, aby detská izba nebola len odtrhnutým kúskom domova, ale práve naopak. Chcem, aby sedela do celkovej atmosféry bývania i keď je to vždy samostatný svet – polis :). 

V tomto prípade vám viem pomôcť v rámci konzultácie. Ak máte nejasné predstavy čí vízie, je pre vás vhodnejší balíček Čučoriedka – návrh dizajnu. Ak ste šikovní a máte dostatok času a energie, hravo to zvládnete.

Po prijatí objednávky vám bude vystavená zálohová faktúra. Po jej uhradení začína naša spolupráca podľa balíčka, ktorý ste si vybrali z ponuky. Po odovzdaní projektu vám bude vystavená faktúra.

Začíname konzultáciou u vás doma. Vysvetlíte mi vaše požiadavky a dohodneme sa na procese a podmienkach spolupráce.

Ide o výkresovú dokumentáciu, ktorú zadávam stolárom do výroby. Obsahuje finálny vzhľad nábytku, presné rozmery, tapacír či typ dreva, použitú farbu a viacero pohľadov a prierezov vypracovaných v 3D vizualizácii modelu.

Je pre mňa pomerne jednoduché navrhnúť destkú izbu bez finančných limitov. Avšak túto môžnosť nemá každý. Preto je naozaj dôležité vedieť výšku vašich finančnýh možností. Vo všeobecnosti platí pravidlo – koľko stojí materiál, toľko stojí aj práca. A akýkoľvek návrh interiéru je skvelý až vtedy, keď sa zrealizuje.