Katalóg detských izieb

Katalóg detských izieb vznikol ako projekt, ktorého hlavným cieľom je dať veľkému množstvu šikovných rodičov recept pre vytvorenie detskej izby v harmonickom súlade všetkých prvkov a produktov tak, ako sa im to páči.
 

Každá katalógová detská izba (ďalej KDI) je vytvorená v jedinečnom dizajne. Funguje to podobne, ako keď si kúpite z katalógu projekt domu či kúpeľne. To znamená, že projekt má výrazne nižšiu cenu ako projekt vytvorený na mieru. Stačí si vybrať podľa vlastného vkusu. Projekty obsahujú produkty dostupné pre Slovenskú republiku a Českú republiku. Detské izby v katalógu sú navrhnuté tak, aby obsahovali produkty s prijateľnou cenou pre každého. No najmä, aby ste si realizáciu vedeli zorganizovať sami.

Katalógová detská izba je pre rodičov, ktorí potrebujú vidieť cieľ, teda harmonickú kombináciu všetkých prvkov v detskej izbe, a sú tak šikovní a trpezliví, že si to vedia a chcú spraviť/zorganizovať sami, vďaka čomu ušetria veľa financií.

Pri každej KDI sú uvedené parametre:

 • rozloha izby,
 • výška stropu,
 • typ vykurovania,
 • odporúčanie pre pohlavie a vek dieťaťa/detí
 • cena za materiál = hodnota nákupného zoznamu
 • cena za predaj projektu = nákupný zoznam a prezentácia s poznámkami, komentármi a návodmi potrebnými pre realizáciu

Ako to funguje?

 • cez KONTAKT nám napíšete správu, v ktorej uvediete, že máte záujem o kúpu Katalógovej detskej izby číslo XY a ďalšie vaše otázky či pripomienky
 • prebehne spoločná komunikácia a oboznámite sa s obchodnými podmienkami predaja
 • vystavíme vám faktúru
 • po uhradení faktúry vám pošleme nákupný zoznam a prezentáciu s poznámkami, komentármi a návodmi potrebnými pre realizáciu
 • v prípade otázok a nejasností nás neváhajte kontaktovať

Koľko to stojí?

Cena katalógovej detskej izby je 270 eur s DPH
– kúpite si dizajn a je na vás, čo dodržíte a čo zmeníte, ako to zrealizujete
Vhodné pre tých, ktorým stačí mať nákupný zoznam a z neho si vyberú a nakombinujú, čo sa im páči podľa ich dispozičných možností.

Cena katalógovej detskej izby s prispôsobením pre váš pôdorys je 350 eur s DPH
– prepracujeme zariadenie tak, aby dizajn sedel do vášho pôdorysu (niečo nahradíme, odstránime).
Vhodné pre tých, ktorí chcú vidieť dizajn v ich pôdoryse a chcú menšie zmeny v nákupnom zozname (napríklad zmeniť stôl či posteľ).

,,Prečo by sme mali kupovať návrh, keď vidíme, čo tam je?“ 

Nákupný zoznam obsahuje približne 50 produktov vrátane presného výberu žiaroviek  s farbou a intenzitou svetla. Kupujete si svoj čas a energiu. Spravili sme to za vás.

Zakúpením dizajnu danej izby získate zoznam vecí, ktoré potrebujete kúpiť a viete, koľko vás to bude stáť. Dostanete náhľady, komentáre a odporúčania. Viete počkať, kým bude na daný produkt prebiehať akcia, alebo objavíte jeho inú variantu, ktorá sa vám páči viac. Zakúpením KDI si kupujete cieľ, ku ktorému sa chcete dostať.

PONUKA

katalógové detské izby

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY – STRUČNE
Na každý projekt Katalógovej detskej izby ako dizajnového návrhu detskej izby určeného pre realizáciu svojpomocne sa vzťahuje ochranná známka značky Malinový strom © 2022 | interiérový dizajn, ktorého autorkou je Miriama Pastoreková. Akékoľvek šírenie a sprostredkovanie tretím osobám je ilegálne, nemorálne a zakázané. Zakúpený a prijatý projekt je duševným vlastníctvom autorky a nie je možné ho vrátiť za účelom požadovania vrátenia uhradenej sumy. Katalógová detská izba je elektronický obsah a je chránený autorským zákonom č. 185/2015 Z. z. § 1, §2, § 3 ods. 6. platný od 1. júla 2015. Zakúpením katalógovej detskej izby ako dizajnového návrhu detskej izby určeného pre realizáciu svojpomocne, preberá kupujúci na seba zodpovednosť za nákup vybraných produktov, komunikáciu s doručovateľskými službami a za nákupy v kamenných predajniach. Za kvalitu a stav produktu nesie zodpovednosť predajca daného produktu. Kupujúci je zodpovedný za organizáciu realizácie projektu. Je potrebné individuálne prehodnotiť a následne dodržať stratégiu nákupov produktov, miesto uskladnenia a postupnosť ich skladania a vkladania do detskej izby. Projekt katalógovej detskej izby vám bude po uhradení faktúry zaslaný elektronicky v dokumentoch formátu PDF – vyhradzujeme si právo použiť v zaslaných dokumentoch viditeľné aj skryté údaje identifikujúce nákup, tzn. môžeme použiť meno, priezvisko a e-mail kupujúceho na základe vyplnenia jeho osobných údajov na stránke www.malinovystrom.sk. Nakupujúci s týmto opatrením súhlasí. Za prípadné nevyužitie zakúpených produktov z nákupného zoznamu nepreberáme zodpovednosť. V prípade zakúpenia a použitia produktov mimo nákupného zoznamu nepreberáme zodpovednosť za výsledný vzhľad izby.